Zážitky z veľtrhu

30.10.2010 18:36

15.10.2010 sa uskutočnil Veľtrh sociálnych aktivít medzi inými aj v bratislavskej Eurovey, kde sme boli aj my prítomní. Od rána boli v "pohotovosti a plnom nasadení" Martuška a Martinka, po chvíli prišla na pomoc aj Frančeska so svojimi neterkami, ktoré urobili aj pár pekných fotiek./niektoré z nich môžete pozrieť  v našej fotogalérii/. Podvečer  si prišli vychutnať atmosféru aj Hyacinta s Monikou.

Sme vďační usporiadateľom aj všetkým, ktorí sa zúčastnili a samozrejme aj tým okoloidúcim, ktorí sa zastavili aspoň pri niektorých združeniach a zaujímali sa o to, čo sa tam dialo, ktorá organizácia komu, akým spôsobom slúži, pomáha. Páčili sa nám aj príhovory, doprovodný program Úsmevu ako dar, prítomnosť o.biskupa Rusnáka a jeho tajomníka, rozhovory a stretnutia s našimi známymi a priateľmi...

Čo vnieslo kus rozčarovania do nás bol opätovný veľmi malý záujem okoloidúcich ľudí prechádzajúcich popri baneroch jednotlivých združení, ako keby boli bývali neviditeľné, alebo až príliš kričiace na nich.

Chceme sa však ešte raz poďakovať aj tým, ktorí išli okolo a so záujmom si vypočuli niečo k tejto problematike, zobrali si informačné letáky, dokonca i finančne prispeli. ĎAKUJEME !